thumbnail text

У Чернівцях жорстоко побили депутата-свободівця

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Сенсаційне побиття. У Чернівцях зранку обласного депутата-свободівця побили бейсбольними битками. Назар Горук згадує - двоє молодиків чатували біля його будинку, і щойно чоловік порівнявся з ними - напали і почали завдавати ударів битками по голові. Поранений потрапив до лікарні з черепно-мозковою травмою, переломом пальця руки та незначними забиттями тіла.

Назар Горук говорить - урятувався випадково. Він вийшов з дому на роботу, коли двоє молодиків у спортивному із каптурами на головах кинулися його бити по голові кийками.

Назар Горук, депутат Чернівецької обласної ради: "Я тільки голову піднімаю, а він мені пшикає газовим балончиком в лице і починають бити. Причом б’ють не так, щоб налякати, а так, по голові чи то битою, чи трубою в щось замотаною. Тільки раз вдарили по спині, а в основному били по голові".

Депутат спочатку спробував відбиватися, а потому - втікати. Саме у цей час на шум із вікон почали визирати люди, і нападники накивали п'ятами. Поранений сам викликав "швидку допомогу". Медики констатували: струсу мозку немає, однак пацієнтові добряче перепало.

Василь Стрілецький, черговий лікар травмпункту ЛШМД: "Велика, глибока рана на голові зліва і відкритий перелом середньої фаланги, це говорить про щось, просто шкіра лопнула через перелом".

Депутат переконаний: напад мав політичні мотиви, бо бізнесу не має. Припускає, вороги могли з'явитися після оголошення намірів балотуватися на посаду міського голови Чернівців. Крісло мера порожнє вже 2 роки. Кілька місяців тому Горук подав заяву про припинення депутатських повноважень, однак на сесії її поки не розглядали.

Назар Горук, депутат Чернівецької обласної ради: "Переконаний, що є справжній замовник, тому що питання полягало в тому, щоб мене налякати. Чи стоїть питання, щоб мене налякати, щоб я не балотувався на мерські вибори, чи стоїть питання, щоб я нічого не розказав про політичних лідерів?"

Справою зайнялися правоохоронці, порушили кримінальне провадження за статтею "хуліганство".

"На місці події працює посилена слідчо-оперативна група УМВС з метою з’ясування всіх обставин події та встановлення винних осіб.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Хід розслідування знаходиться на контролі керівництва УМВС.

СЗГ УМВС України в Чернівецькій області".

Сусіди потерпілого - бачили небагато.

Станіслав Геркулесов, сусід: "Я к окну подошел, там милиция, тут ходила, а больше ничего".

Ігор Ушаков, сусід: "Я на работе был. Когото там побили - или депутата, или помощника, так, краем уха слышал".

Після нападу потерпілий спровадив родину у безпечне місце та розмірковує над тим, щоби просити міліціонерів про особисту охорону. Водночас, вирішив забрати свою заяву про припинення депутатських повноважень.

Людмила Григорчук, Ярослав Левицький, Чернівці, 5 канал

0 comments

Login with social networks to submit your videos.