thumbnail text

У Чернівецькому художньому музеї відкрили виставку творів народних майстрів

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Народні майстри Буковини показали свої вироби на спільній виставці. Захід присвятили 10-річчю Чернівецького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. 30 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відкрито виставку творів народних майстрів – гончарів, вишивальників, різьбярів тощо. Серед розмаїтих робіт є багато вишитих сорочок, рушників, ясиків. А також – цікаві вироби майстрів з лозоплетіння та гончарства. До речі, на цій виставці чернівецький гончар Сергій Богопольський презентував нову міні-колекцію художньої кераміки. Невтомний майстер завжди вміє дивувати як не майстер-класами, то мистецькими виробами, які власноруч виготовляє з глини.

А ось чернівчанка Ганна Кривобок представила два жіночі костюми і гобелен:

– Вишиваю досить довго, з 15 років (майстриня 1966 року народження, – авт.). Мені дуже подобається цим займатися, маю спеціалізовану освіту. Окрім того, зараз закінчила інститут в Києві за спеціальністю «дизайн одягу». Тож працюю як дизайнер. За моїми ескізами пошито чимало сценічних костюмів, зокрема для колективів Чернівецької філармонії.

Мисткиня Дарія Стасюк із Кіцманя вишиває уже півстоліття. Жінка каже, що в її родині усі щось творили руками.

– Тато був майстром з дерева, – розповідає vidido.ua Дарія Стасюк. – Моя бабуся, Домна Андріївна, була гарною відомою ткалею на цілий район. Вона ткала горбатки, боярки, тайстри і, звичайно, килимочки із різними орнаментами. Також мама у мене гарно гаптувала сорочки татові, брату, мені.

Ольга ШУПЕНЯ

http://vidido.ua/index.php/photoreport/article/narodni_maistri_bukovini_pokazali_svoi_virobi_na_spil_nii_vistavci/

0 comments

Login with social networks to submit your videos.