thumbnail text

Молодые фотографы создают рекламный ролик Черновцов

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Показати рідне місто з висоти пташиного польоту. За зйомку безкоштовної реклами взялася компанія чернівецьких хлопців. Найвідоміші принади міста вони фільмують не з традиційних ракурсів, а з дахів будинків. Матеріали викладають в Інтернеті. Кажуть, усе заради того, щоб увічнити буковинську столицю. Ентузіасти-екстремали вже створили два міні-фільми, на черзі ще один до Дня міста.

Олена Цинтила, кореспондент:

- Знімати звичні пейзажі згори взялися двоє чернівчан. Спершу шукали найвищі точки у місті і фіксували його життя з пагорбів. Згодом - почали забиратися на дахи.

Це називається модним словом "арт-руфинг" - мистецтво на дахах. Автор ідеї - Денис - пояснює: знімати Чернівці саме з такого ракурсу вирішили - щоб показати рідне місто зовсім іншим.

Денис Свекла, автор ідеї ролика про Чернівці:

- Вот ты просыпаешься, смотришь, вот идешь на работу, каждый день одно и то же. А когда ты смотришь с какой-то высоты, ты видишь, что оно все движеться-движется-движется. Оно как муравейник такой - бурлит.

От тільки знайти точку для зйомок не завжди легко, зізнаються хлопці.

Віталій Скігар, автор ідеї ролика про Чернівці:

- Виникають перші питання: "для чого вам туда потрібно?" Підозри, тобто ніхто не розуміє, що як би знімається відео про Чернівці. Майже ніхто не йде назустріч, приходиться самому, якби самим, ну, діставати дозвола, або й навіть так, прориватись, грубо кажучи, незаконно.

Віталій - фізик за фахом, і фотограф за покликанням, обирає ракурс, встановлює камеру - і годинами чекає, доки вона відзніме потрібний матеріал.

Це вже змонтоване відео. Цілий день в одній хвилині. Ролик уже зібрав понад 10 тисяч переглядів в інтернеті. Роботи хлопці викладають поки лише у всесвітню мережу. Кажуть, крутити по телебаченню - дорого, а рекламувати Чернівці хочеться.

Денис Свекла, автор ідеї ролика про Чернівці:

- Все говорят, вот давайте сделаем какую-то пиаркомпанию про Черновцы, чтоб про нас знали. Как будут знать? Читать с газет? Только телевидение, только ютуб.

Проте дахів і пагорбів хлопцям вже замало. Зараз мріють про можливість відзняти Чернівці з гелікоптера.

Олена Цинтила, Максим Соколик, Новини, ТК Інтер, Чернівці

Подробности-ТВ

0 comments

Login with social networks to submit your videos.